آژانس تبلیغاتی وی‌یو

هنوز هم اغلب ما فکر می‌کنیم که استودیوها چیزی شبیه به یک سفینه فضایی هستند؛ جایی که در آن موسیقی فیلم‌ها، دوبله و انواع و اقسام موزیک‌ها تولید می‌شوند.اما با رشد همگام تکنولوژی و مارکتینگ، استودیوها به‌صورت حرفه‌ای‌تر به کمک مارکتینگ آمدند، به طوری که بسیاری از کسب‌وکارها مجاب به استفاده از آنها شدند.اکنون دیگر نمی‌توان فعالیت استودیوها را صرفاً در ضبط موزیک خلاصه کرد و پادکست، ویدئوکست، ساخت تیزر تبلیغاتی، عکاسی و ده‌ها کار دیگر را می‌توان با تجهیزات داخل استودیوها تولید و عرضه کرد.

THE VU TEAM

ضرورت وجود استودیو

افراد چیستی محصولات را نمی‌خرند، بلکه به دنبال چرایی آن هستند. شما باید بتوانید مشتریانتان را برای خرید محصولات خود قانع کنید و برایشان توضیح دهید که محصولات و خدماتتان چگونه می‌توانند به آنها کمک کنند. اگر این توضیحات بتواند با اصول ارزشی محصولات و خدماتتان ترکیب شود مطمئن باشید که موفق خواهید شد. به این معنا که این محصول نه‌تنها می‌تواند یکی از مشکلات آنها را برطرف ‌کند، بلکه یک ارزش نیز در جامعه ایجاد ‌می‌کند. استفاده از امکاناتی که در استودیوهای حرفه‌ای عرضه می‌شود دنیای جدیدی را بین شما و مخاطبانتان خلق می‌کند و باعث می‌شود تا شما بهتر بتوانید خودتان را به مخاطبانتان بشناسانید.

وی یو یک استودیوی چندمنظوره

بیشتر ترافیک وب‌سایت‌ها در سال 2022 به سمت تولید محتوای صوتی و ویدئویی رفته است. در شبکه‌های اجتماعی نیز این نوع محتواهای بیشتر دیده شده‌اند و افراد تمایل زیادتری برای دیدن آنها دارند. وی یو استودیو با داشتن تجهیزات حرفه‌ای و مدرن می‌تواند به توسعه برند شما کمک کند. خدماتی که در این استودیو عرضه می‌شوند تمام جوانب حرفه‌ای شدن یک برند را در خود جای داده‌اند. دوبله، صدابرداری، صداگذاری، عکاسی، تهیه پادکست و ویدئوکست، نریشن، کتاب صوتی و تیزرهای تبلیغاتی تنها گوشه‌ای از خدمات ما در وی یو استودیو هستند.

our services

7.

عکس‌برداری صنعتی

هیچ فرقی نمی‌کند که برای کاور پادکست یا پروژه‌های شخصی خود به یک عکس حرفه‌ای نیاز دارید یا هدفتان عکاسی تبلیغاتی از محصولاتتان است، طرفدار عکاسی پرتره هستید یا به دنبال یک تیم متخصص برای عکاسی از ایونت‌های سازمانی‌تان می‌گردید، عکاسی اصیل و حرفه ای اعتبار برند شما را افزایش داده و مزیت رقابتی به شما می‌دهد. از این طریق به‌راحتی می‌توانید یک سر و گردن نسبت به رقبا بالاتر ایستاده و خود را به جامعه هدفتان بشناسانید. وی یو تیم امکان انجام کلیه این موارد را برای شما فراهم می کند.

6.

استاپ موشن

همه ما در کودکی انیمیشن‌های گوناگونی را دیده‌ایم و با آن‌ها خاطره داریم. این انیمیشن‌ها با تکنیک Stop motion به‌وجود آمده‌اند. استاپ موشن به قرار گرفتن چند تصویر پی‌درپی و پشت سر هم گفته می‌شود. برای تهیه استاپ موشن به تجهیزات مخصوص و علم و دانش مرتبطی نیاز است. مهم‌ترین مورد عکاسی است که باید در شرایط مناسب با نور کافی انجام شود. تهیه صحنه و انجام تغییرات کوچک و پله پله شرط اصلی ساخت استاپ موشن است. آشنایی با انواع نرم‌افزارهای ساخت Stop Motion نیز از الزاماتی است که هر استودیوی چندمنظوره باید با آن آشنا باشد.

5.

نریشن

روایت داستان نزدیک‌ترین کلمه‌ای است که می‌توان به نریشن (narration) نسبت داد. روند استفاده از صدای خارج از دوربین پس از ضبط تصویر اصطلاحاً نریشن نام دارد. البته کاربرد آن فقط به روایت قصه و داستان محدود نمی‌شود! امروزه در انواع تولیدات تلویزیونی و رادیویی مانند موشن، تیزر، مستند، کتاب صوتی، صداگذاری و… از نریشن استفاده می‌شود.

4.

صدابرداری مستقل

انتقال کامل یک اثر هنری علاوه‌بر ایده درونی و محتوا، باید خروجی مطلوبی و موردپسندی نیز داشته باشد. یکی از این موارد صدابرداری اصولی است. هرجا که تصویر از انتقال پیام قاصر باشد و به‌خوبی فحوای کلام را منتقل نکند، صدا به کمک آن می‌آید. ساخت نریشن، صدابرداری برای فیلم و سریال و مواردی از این قبیل را صدابرداری مستقل می‌نامند. این خدمت بی‌نظیر که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری داشته است، نیازمند تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و به‌روز است که در وی یو استودیو بستر مناسبی برای آن فراهم است.

3.

کتاب صوتی

با افزایش دغدغه‌های روزانه، یافتن زمان مناسب برای مطالعه، حتی برای کتاب‌دوستان نیز به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. اما کتاب‌های صوتی، این چالش را به یک فرصت تبدیل کرده‌اند و روز‌به‌روز بر محبوبیت آنها افزوده می‌شود. تولید کتاب صوتی آنچنان سخت نیست و با برنامه‌ریزی مناسب، متخصصان باتجربه و تجهیزات مدرن وی یو استودیو به‌راحتی می‌توانید کتاب صوتی خود را تولید و عرضه کنید

2.

پادکست و ویدئوکست

پادکست‌ها در دهه اخیر به یکی از محبوب‌ترین و مؤثرترین ابزارهای انتقال دانش بدل شده‌اند، به‌طوری‌که فعالان این حوزه هر روز در حال افزایش است. دسترسی آسان، ذخیره زمان، ارائه نکات جدید و افزایش تعامل از مزایایی است که سبب شده تا ضبط پادکست بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این، از ترکیب ویدئو و پادکست، ویدئوکست خلق می‌شود که مورد توجه بسیاری از کسب‌وکارها و مدرسان قرار گرفته است و جایگاه بسیار فوق‌العاده‌ای را در میان شیوه‌های جذب مخاطب دارد.

1.

تیــزر تبــلیغــاتی

تصورش سخت است که یک روز را بدون دیدن یا شنیدن یک تبلیغ سر کنیم. حالا دیگر همه‌جا رد تبلیغات را می‌توان دید؛ در مرورگرها، تلویزیون، رادیو، وب‌سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و حتی در کف خیابان‌ها. کلید حفظ مشتری، بهترین توصیفی است که می‌توان به تبلیغات نسبت داد. در چند سال گذشته، شیوه‌های جذب مخاطب دستخوش تغییر شده و مواردی همچون تیزر تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است. چون این قابلیت را دارد تا در عرض چند دقیقه ما را به مخاطبانمان معرفی کند.
پیمایش به بالا

تماس با ما ...

آدرس:

تهران، جردن، خیابان انصاری، پلاک37