آژانس تبلیغاتی وی‌یو

شبکه‌های اجتماعی دنیای جدیدی را خلق کرده‌اند. دنیایی متفاوت که به‌سادگی می‌تواند افراد را برای ساعت‌ها درگیر خود کند. این رسانه‌ها به ما کمک میکنند تا بتوانیم سریع‌تر و بی‌دردسرتر از قبل با اطرافیان و دیگران ارتباط برقرار کنیم. از طرف دیگر، اغلب مردم در این روزها کسب‌و‌کارشان را به شبکه‌های اجتماعی منتقل کرده‌اند، چرا که با استفاده از آنها آسان‌تر می‌توانند تبلیغ کنند و به درآمد برسند.

WE + YOU CAN MAKE THE GREATEST VIEW

مـزایــای بـازاریــابی در شبکـه‌هــای اجتـماعی

1.

افزایش آگاهی از برند

2.

مقرون به صرفه بودن

3.

ارتباط سریع‌

4.

افزایش اعتبار برند

5.

هدایت مخاطبان واقعی به سمت وب‌سایت

6.

نبود محدودیت های جغرافیایی

7.

افزایش وفاداری به برند

8.

تعامل با مشتریان کنونی و بالقوه با تولید

شبکه‌های اجتماعی به دلیل در ‌دسترس‌ بودن و پربازدید بودن از جمله راه‌های موثر و مهم برای برندسازی و تبلیغات به شمار می‌روند. طبیعتاً هر چقدر فعالیت شما در شبکه های اجتماعی افزایش یابد و محتوای بارگذاری‌شده شما جذاب‌تر باشد، مخاطبان بیشتری پیدا خواهید کرد و برندتان شناخته‌شدهتر خواهد شد و اعتبار برند و کسب‌وکارتان هم بالاتر می‌رود. البته فراموش نکنید که فعالیت در شبکه‌های اجتماعی اصول خاصی دارد. به این معنی که شما برای بهتر دیده‌شدن و بازاریابی در این فضا نیاز دارید که چارچوب‌های فعالیت در این فضا را هم بشناسید.

Personal Branding

برندسازی شخصی

برند شخصی تمام قابلیت‌ها و ویژگی‌های کسب‌وکار شما را به تصویر می‌کشد، به طوری که بعد از شنیدن نام برندتان، تصویر ی از کسب‌وکار شما در ذهن افراد نقش می‌بندد. پس بایدحواستان باشد که با حضور در شبکه‌های اجتماعی، بستری برای برندسازی و افزایش اعتبار در نزد مخاطبانتان نیز فراهم می‌شود.

communication

تعامل و ارتباط با مشتریان

در شبکه‌های اجتماعی باید توانایی تعامل با مخاطبان را داشته باشید، چراکه در اینجا تعامل با افراد بدون واسطه شکل می‌گیرد. برقراری ارتباط با کاربران خیلی اهمیت دارد، زیرا باعث تبلیغ کسب‌وکار شما خواهد شد و از این طریق می‎توانید مخاطبانتان را به وب‌سایت هدایت کنید یا توسط پیامک و ایمیل با آنها در تماس باشید.

خــدمــات مـــا

شناسایی رقبا و الگوهای کسب‌وکار

الگوی کسب‌وکار (Business Model) یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که برندهای حرفه‌ای باید با آن آشنا باشند تا در بازار رقابتی به‌خوبی عمل کنند. شناخت الگوی کسب‌وکار در کنار آشنایی با رقبای جامعه هدف بسیار حائز اهمیت است. با ارزیابی بازار رقابتی و نحوه عملکرد حریفان، با نیازهای مشتری‌هایتان آشنا شوید.

تعیین مخاطبان هدف و تقسیم‌بندی مشتریان

طبیعتاً بیزنس شما مخاطبان خاصی دارد. اگر فکر می‌کنید که همه مردم جهان باید جذب کسب‌وکارتان شوند، باید بگوییم که اشتباه فکر می‌کنید. سلیقه، نیازهای متفاوت، سن، جنسیت، موقعیت شغلی و اجتماعی و مواردی نظیر اینها باعث جذب مشتری‌ها و مخاطبان خاص به یک برند می‌شوند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگر می‌خواهید در فضای سوشال مدیا و آنلاین حرفی برای گفتن داشته باشید، باید از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های یک مشاور دیجیتال مارکتینگ بهره ببرید. مشاور دیجیتال مارکتینگ یک بازاریاب دیجیتال باتجربه و متخصص است که مسئول تبلیغات و بازاریابی محصولات یا خدمات ارائه‌شده توسط شما را برعهده دارد. در صورت استفاده نکردن از این مشاور، کلیه تلاش‌های شما برای درآمدزایی بی‌ثمر خواهد بود.

تعیین شخصیت برند، لحن برند و صدای برند

«Social Media Advertising» به‌منظور استفاده از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی برای معرفی بیشتر برند، محصول یا خدمات شما انجام می‌شود. انتخاب شبکه ‌اجتماعی مناسب برای تبلیغات به نوع کسب‌وکار، طیف مخاطبان، هدف از تبلیغ، فرمت تبلیغات و عوامل دیگر بستگی دارد. اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب، توییتر، لینکدین و حتی فیسبوک از جمله بسترهای مناسب برای تبلیغات کسب‌وکارها محسوب می‌شوند.

مدیریت تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

«Social Media Advertising» به‌منظور استفاده از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی برای معرفی بیشتر برند، محصول یا خدمات شما انجام می‌شود. انتخاب شبکه ‌اجتماعی مناسب برای تبلیغات به نوع کسب‌وکار، طیف مخاطبان، هدف از تبلیغ، فرمت تبلیغات و عوامل دیگر بستگی دارد. اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب، توییتر، لینکدین و حتی فیسبوک از جمله بسترهای مناسب برای تبلیغات کسب‌وکارها محسوب می‌شوند.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

بسیاری از افراد ترس زیادی از بابت مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود دارند و پیش از فعالیت شاید بارها از خود بپرسند که آیا از پس این کار بر می‌آییم یا نه؟ و آیا به دانش خاصی نیاز دارم یا نه؟ نگران نباشید با یک استراتژی قوی و مناسب برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود می‌توانید به‌راحتی کسب‌وکار خود را از رونق دهید.

تحلیل عملکرد در شبکه‌های اجتماعی

بعد از شروع به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، فعالیت شما باید لحظه به لحظه رصد شود. بررسی عملکرد مشتری‌ها و مخاطبان و تحلیل آن‌ها بر شیوه فروش و موفقیت شما مؤثر خواهد بود. اطلاع از سن، جنسیت، شهر محل سکونت، محتواهای پربازدید و مواردی از این قبیل، زیربنای حرفه‌ای شدن یک برند هستند.

تولید محتوا

یکی از اصول حضور در شبکه‌های اجتماعی، داشتن محتوای منحصربه‌فرد و خلاقانه است. عکاسی حرفه‌ای از محصولات و خدمات، ساخت ویدئو، تیزر، انیمیشن و استاپ موشن و همچنین خلق آثاری فوق‌العاده و بی‌نظیر مانند پادکست و ویدئوکست مرتبط با فعالیت هر برند مستلزم دانش و تجربه فراوان است. محتواهای متنی، ویدئویی، تصویری و گرافیکی هریک به نوبه خود اهمیت دارند و تولید آنها باید با دقت فراوانی انجام شود.

تدوین استراتژی محتوا

همان‌طور که خودتان بهتر می‌دانید، حضور در شبکه‌های اجتماعی به‌خودی‌خود کافی نیست. اگر به‌طور هدفمند و بر اساس اهداف خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف حاضر شوید، محصولات و خدمات شما بیش‌از پیش دیده خواهند شد. وی یو تیم پس از رصد کامل بیزینستان استراتژی‌های مناسبی را به شما پیشنهاد می‌دهد؛ استراتژی‌ای که باعث می‌شود شما به یک برند حرفه‌ای تبدیل شوید..

مشاوره درباره شروع و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

اگر نمی‌دانید چه نوع محتوایی را بارگذاری کنید یا از عکس، ویدئو یا پست‌های اسلایدی استفاده کنید، یا اصلاً فعالیت خود را چگونه آغاز کنید، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. ما باتوجه به نوع صنعت و نیاز جامعه هدف شما سوشال مدیای مناسبی را برایتان پیشنهاد خواهیم داد.
پیمایش به بالا

تماس با ما ...

آدرس:

تهران، جردن، خیابان انصاری، پلاک37