آژانس تبلیغاتی وی‌یو

services

تبلیغات موثر

در دنیای امروز و بازار جدید تبلیغات، روش‌های بازاریابی و تبلیغات سنتی دیگر جایگاه قبل را ندارند. به همین دلیل، اکثر سازمان‌ها به سمت روش‌های نوین بازاریابی ترغیب شده‌اند که یکی از آن‌ها ایونت مارکتینگ است.

تبلیغات موثر بیشتر بخوانید »

کشف مشتریان جدید

از دلایل مهم دیگر کسب‌وکارها برای برگزاری رویدادها، به دست آوردن مشتریان جدید و نهایتاً افزایش فروش است. شبکه‌سازی از مهم‌ترین دلایل حضور کسب‌وکارها در چنین فضاهایی به شمار می‌رود. بسیاری از مشتریان بالقوه در زمان برگزاری ایونت مارکتینگ کشف می‌شوند و خرید خود را انجام می‌دهند.

کشف مشتریان جدید بیشتر بخوانید »

برندسازی

اولین و مهم‌ترین مزیت یک ایونت ساخته‌شدن تصویری از برند در ذهن مخاطبان است. شرکت کردن افراد در یک رویداد یا همایش، باعث شناخته شدن‌ بیشتر نام تجاری‌ آن کسب‌وکار در ذهن افراد می‌شود و بهبود و رشد هویت آن سازمان را به دنبال دارد.

برندسازی بیشتر بخوانید »

سمپلینگ محصول یا برند

این حق طبیعی افراد است که قبل از خرید یک محصول یا استفاده از خدمات، خواهان تست کردن آن باشند. حتماً برای شما نیز پیش آمده که در ایونت یا رویدادی، گوشه‌ای از خدمت یا محصول برند مربوطه را هدیه گرفته باشید. این موضوع که به آن سمپلینگ گفته می‌شود نه‌تنها باعث ایجاد یک حس صمیمیت و مهم بودن در مخاطب می‌شود، بلکه نام برند شما را در ذهن او همیشگی خواهد کرد. اگر می‌خواهید برندتان را در ذهن جامعه هدف خود جا بیندازید، لازم است که سمپلینگ خدمت یا محصولتان را نهایی کنید.

سمپلینگ محصول یا برند بیشتر بخوانید »

رونمایی محصول

آیا می‌دانستید که داشتن برند و محصول به خودی‌خود کافی نیست؟ برای شناساندن محصول خود به مخاطبان بیشتری از جامعه هدف لازم دارید و این هدف حاصل نمی‌شود مگر با اندکی خلاقیت و پشتکار. برای این منظور لازم است که ماجراجویی را آغاز کنید و ایونت‌های رونمایی محصولتان را به‌منظور بازاریابی بهتر برگزار کنید. فراموش نکنید که از طریق همین بازاریابی پویا و زنده، سفیرهایی برای برندتان ایجاد می‌شود که در کنار تبدیل شدن به مشتریان وفادار، افراد دیگری را با محصولاتتان آشنا می‌کنند.

رونمایی محصول بیشتر بخوانید »

برگزاری ورکشاپ

ورکشاپ (Workshop) که معنی فارسی آن کارگاه آموزشی است، به رویدادهایی گفته می‌شود که به‌صورت فشرده مهارت‌هایی را به علاقه‌مندان یاد می‌دهند. این نوع ایونت‌ها افراد زیادی را به خود جذب می‌کنند. البته نباید فراموش کنید که ماهیت یک ورکشاپ فقط بحث‌های آموزشی نیست و تاثیر بسزایی بر تبلیغات و افزایش مخاطبان شما نیز دارد. این نوع ایونت‌ها باید طبق اصول و قواعد خاصی برگزار شوند؛ از این طریق بیشترین اثر را روی برندسازی و معرفی محصول و خدمات شما خواهند داشت.

برگزاری ورکشاپ بیشتر بخوانید »

برگزاری رویدادهای مناسبتی

انسان‌ها به‌طور ذاتی به تفریح و تفنن علاقه دارند. از این طریق است که با دوری از زندگی روزمره و کسل‌کننده خود برای چند روز از درگیری‌های ذهنی‌شان فارغ می‌شوند. در این میان، افراد باهوش از این فرصت‌ها استفاده کرده و به تبلیغ کسب‌وکار و برند خود می‌پردازند. برگزاری مسابقات و انواع جشن‌ها، ترتیب دادن بازی‌ها و مسابقاتی انفرادی و گروهی از جمله ایونت‌های تفریحی معروف در کشور ما محسوب می‌شوند.

برگزاری رویدادهای مناسبتی بیشتر بخوانید »

برگزاری رویدادهای مناسبتی

برای شناساندن برند خود باید از هر فرصتی استفاده کنید. مناسبت‌های تقویم یکی از بهترین مجال‌ها برای شما است. در شب یلدا، عید نوروز، ولنتاین، هالووین، سالگرد تاسیس شرکت، عید غدیر، چهارشنبه‌سوری و مواردی از این قبیل، می‌‌توانید با برگزاری ایونت‌های مخصوص و مرتبط به خروجی بی‌نظیری دست پیدا کنید. اگر قصد تبلیغات و مارکتینگ خدمت یا محصولتان را دارید، همین حالا تقویم را بردارید و نزدیک‌ترین مناسبت را انتخاب کنید و رویدادی را برای آن در نظر بگیرید.

برگزاری رویدادهای مناسبتی بیشتر بخوانید »

برگزاری رویدادهای تبلیغاتی

بازاریابی رویداد (Event Marketing) یکی از متداول‌ترین روش‌های جذب علاقه‌مندان در سال‌های اخیر بوده است. صاحبان مشاغل از این رویداد به‌عنوان یک استراتژی تبلیغاتی برای شناساندن برند خود استفاده می‌کنند. یک رویداد تبلیغاتی که به‌صورت آفلاین و آنلاین برگزار می‌شود، روی برندسازی تاثیر فراوانی می‌گذارد و باعث ایجاد مشتری‌های گوناگونی می‌شود. بدیهی است که ایونت مارکتینگ آفلاین نظیر سمینارها، همایش‌ها و نمایشگاه‌ها به‌دلیل تعاملات رودررو اثرگذاری بیشتری دارند

برگزاری رویدادهای تبلیغاتی بیشتر بخوانید »

پیمایش به بالا

تماس با ما ...

آدرس:

تهران، جردن، خیابان انصاری، پلاک37