آژانس تبلیغاتی وی‌یو

studio

عکس‌برداری صنعتی

هیچ فرقی نمی‌کند که برای کاور پادکست یا پروژه‌های شخصی خود به یک عکس حرفه‌ای نیاز دارید یا هدفتان عکاسی تبلیغاتی از محصولاتتان است، طرفدار عکاسی پرتره هستید یا به دنبال یک تیم متخصص برای عکاسی از ایونت‌های سازمانی‌تان می‌گردید، عکاسی اصیل و حرفه ای اعتبار برند شما را افزایش داده و مزیت رقابتی به شما می‌دهد. از این طریق به‌راحتی می‌توانید یک سر و گردن نسبت به رقبا بالاتر ایستاده و خود را به جامعه هدفتان بشناسانید. وی یو تیم امکان انجام کلیه این موارد را برای شما فراهم می کند.

عکس‌برداری صنعتی بیشتر بخوانید »

استاپ موشن

همه ما در کودکی انیمیشن‌های گوناگونی را دیده‌ایم و با آن‌ها خاطره داریم. این انیمیشن‌ها با تکنیک Stop motion به‌وجود آمده‌اند. استاپ موشن به قرار گرفتن چند تصویر پی‌درپی و پشت سر هم گفته می‌شود.
برای تهیه استاپ موشن به تجهیزات مخصوص و علم و دانش مرتبطی نیاز است. مهم‌ترین مورد عکاسی است که باید در شرایط مناسب با نور کافی انجام شود. تهیه صحنه و انجام تغییرات کوچک و پله پله شرط اصلی ساخت استاپ موشن است. آشنایی با انواع نرم‌افزارهای ساخت Stop Motion نیز از الزاماتی است که هر استودیوی چندمنظوره باید با آن آشنا باشد.

استاپ موشن بیشتر بخوانید »

نریشن

روایت داستان نزدیک‌ترین کلمه‌ای است که می‌توان به نریشن (narration) نسبت داد. روند استفاده از صدای خارج از دوربین پس از ضبط تصویر اصطلاحاً نریشن نام دارد. البته کاربرد آن فقط به روایت قصه و داستان محدود نمی‌شود! امروزه در انواع تولیدات تلویزیونی و رادیویی مانند موشن، تیزر، مستند، کتاب صوتی، صداگذاری و… از نریشن استفاده می‌شود.

نریشن بیشتر بخوانید »

صدابرداری مستقل

انتقال کامل یک اثر هنری علاوه‌بر ایده درونی و محتوا، باید خروجی مطلوبی و موردپسندی نیز داشته باشد. یکی از این موارد صدابرداری اصولی است. هرجا که تصویر از انتقال پیام قاصر باشد و به‌خوبی فحوای کلام را منتقل نکند، صدا به کمک آن می‌آید. ساخت نریشن، صدابرداری برای فیلم و سریال و مواردی از این قبیل را صدابرداری مستقل می‌نامند. این خدمت بی‌نظیر که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری داشته است، نیازمند تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و به‌روز است که در وی یو استودیو بستر مناسبی برای آن فراهم است.

صدابرداری مستقل بیشتر بخوانید »

کتاب صوتی

با افزایش دغدغه‌های روزانه، یافتن زمان مناسب برای مطالعه، حتی برای کتاب‌دوستان نیز به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. اما کتاب‌های صوتی، این چالش را به یک فرصت تبدیل کرده‌اند و روز‌به‌روز بر محبوبیت آنها افزوده می‌شود. تولید کتاب صوتی آنچنان سخت نیست و با برنامه‌ریزی مناسب، متخصصان باتجربه و تجهیزات مدرن وی یو استودیو به‌راحتی می‌توانید کتاب صوتی خود را تولید و عرضه کنید

کتاب صوتی بیشتر بخوانید »

پادکست و ویدئوکست

پادکست‌ها در دهه اخیر به یکی از محبوب‌ترین و مؤثرترین ابزارهای انتقال دانش بدل شده‌اند، به‌طوری‌که فعالان این حوزه هر روز در حال افزایش است. دسترسی آسان، ذخیره زمان، ارائه نکات جدید و افزایش تعامل از مزایایی است که سبب شده تا ضبط پادکست بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این، از ترکیب ویدئو و پادکست، ویدئوکست خلق می‌شود که مورد توجه بسیاری از کسب‌وکارها و مدرسان قرار گرفته است و جایگاه بسیار فوق‌العاده‌ای را در میان شیوه‌های جذب مخاطب دارد.

پادکست و ویدئوکست بیشتر بخوانید »

تیــزر تبــلیغــاتی

تصورش سخت است که یک روز را بدون دیدن یا شنیدن یک تبلیغ سر کنیم. حالا دیگر همه‌جا رد تبلیغات را می‌توان دید؛ در مرورگرها، تلویزیون، رادیو، وب‌سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و حتی در کف خیابان‌ها. کلید حفظ مشتری، بهترین توصیفی است که می‌توان به تبلیغات نسبت داد. در چند سال گذشته، شیوه‌های جذب مخاطب دستخوش تغییر شده و مواردی همچون تیزر تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است. چون این قابلیت را دارد تا در عرض چند دقیقه ما را به مخاطبانمان معرفی کند.

تیــزر تبــلیغــاتی بیشتر بخوانید »

پیمایش به بالا

تماس با ما ...

آدرس:

تهران، جردن، خیابان انصاری، پلاک37