آژانس تبلیغاتی وی‌یو

سوالات متداول

ما در ویو خدمات متنوعی از جمله طراحی وب سایت، فیلمبرداری و عکسبرداری، نوشتن سناریو برای تیزر تبلیغاتی، طراحی استراتژی برندینگ و بسیاری خدمات دیگر که به دیده شدن کار و کسب شما کمک میکند را ارائه میدهیم.

ما در شرکت VU هر پروژه را بصورت جداگانه مورد بررسی قرار میدهیم و پس از آشنایی با فرآیند پروژه، تحقیق بازار و بررسی اهداف کارفرما، طبق استراتژی نهایی، هزینه و تنوع خدمات را اعلام می نماییم.
آشنایی دقیق تیم ما با برند شما نقش کلیدی در سطح کیفیت خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم ایفا می‌کند. به همین دلیل، مدت زمان شروع هر پروژه، با توجه به حجم و جزئیات اطلاعاتی که ما برای تجزیه و تحلیل نیاز داریم، ممکن است بین ۷ تا ۲۵ روز کاری متفاوت باشد.

خیر، خدمات ما تنها به شهر تهران محدود نمی‌شوند. در واقع، VU به طور مستمر با کارفرمایان محترم در سراسر ایران همکاری دارد. علاوه بر این، دامنه خدمات شرکت ما محدود به داخل مرزهای ایران نیست و ما با افتخار به مشتریان بین‌المللی نیز خدمات ارائه می‌دهیم.

زمان لازم برای مشاهده نتایج دیجیتال مارکتینگ می‌تواند بسته به عوامل مختلفی متفاوت باشد. عواملی نظیر نوع استراتژی اتخاذ شده، اهداف کمپین، صنعت مربوطه، و حجم رقابت در بازار همگی بر این زمان‌بندی تاثیرگذار هستند.

پیمایش به بالا

تماس با ما ...

آدرس:

تهران، جردن، خیابان انصاری، پلاک37