آژانس تبلیغاتی وی‌یو

web

پشتیبانی وب‌سایت

خیال نکنید که با طراحی وب‌سایت کار شما به پایان رسیده و دیگر هیچ کاری ندارید. در این مرحله شما براي حفظ کيفيت وب‌سايتتان به پشتيبانی احتياج داريد. پشتیبانی سایت با پشتیبانی آنلاین متفاوت است. در پشتیبانی سایت منظور نگهداری و تضمین عملکرد درست یک وب‌سایت است. پشتيباني وب‌سايت کار کوچکی نیست و باعث بهتر شدن و حفظ سئوي وب‌سايت و جلب رضايت مخاطبان و درنهایت افزايش فروشتان می‌شود.

پشتیبانی وب‌سایت بیشتر بخوانید »

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی بهترین راه برای یافتن عبارت‌های کلیدی مورد استفاده کاربران و افزایش بازدید طبیعی (ارگانیک) است. بازاریابی کلمات کلیدی یکی از جدیدترین مواردی است که به کمک فروشندگان نوپا و قدیمی در فضای وب آمده است. تحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ (Keyword Research) فرآیندی برای یافتن عبارت‌های مورداستفاده کاربران برای جست‌وجو درباره یک موضوع و میزان جست‌وجو یا حجم جست‌وجو (Search Volume) برای این عبارت‌ها در موتور جست‌وجوی گوگل است که بخشی از فرآیند سئو به شمار می‌رود.

تحقیق کلمات کلیدی بیشتر بخوانید »

تبلیغات آنلاین

موتور جست وجوی گوگل فقط وظیفه نمایش نتایج را بر عهده ندارد، بلکه در کنار پاسخ به نیاز کاربران، قابلیت ارائه خدمات دیگری را هم دارد. یکی از این موارد Google Ads است. گوگل ادز یک پلتفرم تبلیغات آنلاین است که توسط گوگل توسعه یافته است. این قابلیت گوگل به تبلیغ‌کنندگان فرصت نمایش تبلیغات مختصر، پیشنهادات خدمات، لیست محصولات را به کاربران می‌دهد.

تبلیغات آنلاین بیشتر بخوانید »

تولید محتوا

تولید محتوا برای سایت و کلیه شبکه‌های اجتماعی امری ضروری و با اهمیت است. هیچ‌کس منکر جمله بیل گیتس، یعنی «محتوا پادشاه است»، نیست، اما بدیهی است که هر محتوایی شایستگی پادشاهی را نخواهد داشت. محتوایی که نیاز کاربر را رفع ‌کند و به سؤال او پاسخ دهد اهمیت فراوانی دارد. این محتوا می‌تواند متنی باشد، به‌صورت عکس و گرافیک آماده شود و یا فیلم، انیمیشن و ویدئوی متحرک باشد. برخی محتواها تنها برای دوره خاصی به نیاز کاربر پاسخ می‌دهند، در حالی که محتواهای همیشه سبز در همه ادوار و سال‌ها توسط افراد جست‌وجو می‌شوند.

تولید محتوا بیشتر بخوانید »

طراحی سایت

در دنیای دیجیتال داشتن یک وب‌سایت برای مشاغل مختلف حرف اول را می‌زند. شاید در گذشته تنها کسب‌وکارهای دولتی یا بسیار مهم از نعمت داشتن سایت بهره‌مند بودند، اما اکنون هر کسب‌وکار نوپایی به وب‌سایت نیاز دارد.
طراحی سایت یا Web Design به طراحی و ساخت یک وب‌سایت گفته می‌شود. این پروسه شامل لایه‌سازی صفحات مختلف وب، تولید محتوای متنی و تصویری، رعایت اصول سئو و طراحی عکس‌ها و بنرهای گرافیکی است.

طراحی سایت بیشتر بخوانید »

پیمایش به بالا

تماس با ما ...

آدرس:

تهران، جردن، خیابان انصاری، پلاک37