آژانس تبلیغاتی وی‌یو

event-odd

رونمایی محصول

آیا می‌دانستید که داشتن برند و محصول به خودی‌خود کافی نیست؟ برای شناساندن محصول خود به مخاطبان بیشتری از جامعه هدف لازم دارید و این هدف حاصل نمی‌شود مگر با اندکی خلاقیت و پشتکار. برای این منظور لازم است که ماجراجویی را آغاز کنید و ایونت‌های رونمایی محصولتان را به‌منظور بازاریابی بهتر برگزار کنید. فراموش نکنید که از طریق همین بازاریابی پویا و زنده، سفیرهایی برای برندتان ایجاد می‌شود که در کنار تبدیل شدن به مشتریان وفادار، افراد دیگری را با محصولاتتان آشنا می‌کنند.

رونمایی محصول بیشتر بخوانید »

برگزاری رویدادهای مناسبتی

انسان‌ها به‌طور ذاتی به تفریح و تفنن علاقه دارند. از این طریق است که با دوری از زندگی روزمره و کسل‌کننده خود برای چند روز از درگیری‌های ذهنی‌شان فارغ می‌شوند. در این میان، افراد باهوش از این فرصت‌ها استفاده کرده و به تبلیغ کسب‌وکار و برند خود می‌پردازند. برگزاری مسابقات و انواع جشن‌ها، ترتیب دادن بازی‌ها و مسابقاتی انفرادی و گروهی از جمله ایونت‌های تفریحی معروف در کشور ما محسوب می‌شوند.

برگزاری رویدادهای مناسبتی بیشتر بخوانید »

برگزاری رویدادهای تبلیغاتی

بازاریابی رویداد (Event Marketing) یکی از متداول‌ترین روش‌های جذب علاقه‌مندان در سال‌های اخیر بوده است. صاحبان مشاغل از این رویداد به‌عنوان یک استراتژی تبلیغاتی برای شناساندن برند خود استفاده می‌کنند. یک رویداد تبلیغاتی که به‌صورت آفلاین و آنلاین برگزار می‌شود، روی برندسازی تاثیر فراوانی می‌گذارد و باعث ایجاد مشتری‌های گوناگونی می‌شود. بدیهی است که ایونت مارکتینگ آفلاین نظیر سمینارها، همایش‌ها و نمایشگاه‌ها به‌دلیل تعاملات رودررو اثرگذاری بیشتری دارند

برگزاری رویدادهای تبلیغاتی بیشتر بخوانید »

پیمایش به بالا

تماس با ما ...

آدرس:

تهران، جردن، خیابان انصاری، پلاک37