آژانس تبلیغاتی وی‌یو

event-even

سمپلینگ محصول یا برند

این حق طبیعی افراد است که قبل از خرید یک محصول یا استفاده از خدمات، خواهان تست کردن آن باشند. حتماً برای شما نیز پیش آمده که در ایونت یا رویدادی، گوشه‌ای از خدمت یا محصول برند مربوطه را هدیه گرفته باشید. این موضوع که به آن سمپلینگ گفته می‌شود نه‌تنها باعث ایجاد یک حس صمیمیت و مهم بودن در مخاطب می‌شود، بلکه نام برند شما را در ذهن او همیشگی خواهد کرد. اگر می‌خواهید برندتان را در ذهن جامعه هدف خود جا بیندازید، لازم است که سمپلینگ خدمت یا محصولتان را نهایی کنید.

سمپلینگ محصول یا برند بیشتر بخوانید »

برگزاری ورکشاپ

ورکشاپ (Workshop) که معنی فارسی آن کارگاه آموزشی است، به رویدادهایی گفته می‌شود که به‌صورت فشرده مهارت‌هایی را به علاقه‌مندان یاد می‌دهند. این نوع ایونت‌ها افراد زیادی را به خود جذب می‌کنند. البته نباید فراموش کنید که ماهیت یک ورکشاپ فقط بحث‌های آموزشی نیست و تاثیر بسزایی بر تبلیغات و افزایش مخاطبان شما نیز دارد. این نوع ایونت‌ها باید طبق اصول و قواعد خاصی برگزار شوند؛ از این طریق بیشترین اثر را روی برندسازی و معرفی محصول و خدمات شما خواهند داشت.

برگزاری ورکشاپ بیشتر بخوانید »

برگزاری رویدادهای مناسبتی

برای شناساندن برند خود باید از هر فرصتی استفاده کنید. مناسبت‌های تقویم یکی از بهترین مجال‌ها برای شما است. در شب یلدا، عید نوروز، ولنتاین، هالووین، سالگرد تاسیس شرکت، عید غدیر، چهارشنبه‌سوری و مواردی از این قبیل، می‌‌توانید با برگزاری ایونت‌های مخصوص و مرتبط به خروجی بی‌نظیری دست پیدا کنید. اگر قصد تبلیغات و مارکتینگ خدمت یا محصولتان را دارید، همین حالا تقویم را بردارید و نزدیک‌ترین مناسبت را انتخاب کنید و رویدادی را برای آن در نظر بگیرید.

برگزاری رویدادهای مناسبتی بیشتر بخوانید »

پیمایش به بالا

تماس با ما ...

آدرس:

تهران، جردن، خیابان انصاری، پلاک37